Бажання
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

ПН. - НД. з 9:00 до 19:00

0
Мій кошик

Підгузки, памперси та прокладки для дорослих AMD

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

AMD, сучасний захист для дорослих

AMD або Active Medical Disposable — це французький бренд засобів для лікування неконтрольованого витоку сечі для дорослих. Його мета — допомогти випробуваним цією недугою розпізнати ознаки розладу і спокійно з ними впоратися. Засновником цього бренду є компанія Medinence, що спеціалізується на вирішенні проблем нетримання сечі в професійному середовищі.

Французький бренд засобів для дорослих при нетриманні сечі

Після тривалого досвіду в області догляду за людьми похилого віку у керівників компанії виникла ідея розробити і зробити високоякісні засоби захисту. Сьогодні компанія продовжує свої дослідження, щоб поліпшити вироблені продукти і, таким чином, запропонувати користувачам сучасні рішення, повністю зручні і адаптовані до кожної потреби.

AMD була заснована в 2006 році за допомогою пайових позик. Головний офіс компанії знаходиться в Салінелесе, а завод розташований в промисловій зоні Чесне, в Рувруа. Для забезпечення якості продукції, від сировини до готової продукції, створена контрольна лабораторія. Спираючись на успіх своїх продажів, AMD через кілька років почала перерозподіляти персонал, відкриваючи дочірні компанії в Іспанії і Німеччини.

Мета бренду полягала в тому, щоб створити 250 мільйонів ретельно продуманих предметів — цифру, яку він досягає сьогодні за допомогою своїх чотирьох виробничих ліній.

Соціальна прихильність

Щоб надавати продукти, які більше відповідають індивідуальним вимогам і специфіці, AMD продовжує покращувати дизайн своїх рішень. Пам'ятаючи про це, компанія побудувала сучасний завод з високопродуктивним обладнанням. Завдяки цій рішучості лейблу вдається досягти оптимальної кількості продукції з великою різноманітністю. AMD приділяє особливу увагу участі лікувальних установ потребує покращення своїх виробів. Вона співпрацює з різними будинками для людей похилого віку та лікарнями, щоб з'ясувати реальні потреби користувачів. Кваліфіковані фахівці також проводять навчання медичних працівників. Вона також виправляє отримання уявлення про хвороби нетримання, щоб допомогти випробуваним впоратися зі своїми проблемами зі здоров'ям і прийняти це без будь-якого сорому.

Каталог товарів AMD на сайті магазина СУХО

Продукти AMD для лікування нетримання сечі пропонують повну лінійку засобів захисту для жінок і чоловіків.

На нашому сайті магазина СУХО ви знайдете:

Продукція бренду AMD гарантує гігієну, комфорт, конфіденційність і безпеку людям, що страждають нетриманням, за допомогою надійних рішень і дотримання стандартів якості, встановлених медичними установами. Команда магазину СУХО вибрала продукти AMD за їх здатність зберігати якість життя своїх клієнтів перед обличчям легких, середніх або важких проблем нетримання.

Вся продукція відмінно і швидко поглинає витоку сечі, зберігаючи користувача сухим протягом довгих годин. М'яка внутрішня частина і зовнішня поверхня, що нагадує бавовну, також забезпечують оптимальне самопочуття під час носіння. Товари розроблені без додавання латексу, що забезпечує оптимальну переносимість для споживача, знижуючи ризик алергії.

Купити товари AMD можна на сайті магазину СУХО. Запрошуємо вас ознайомитися з повним асортиментом.

  • Увійдіть на сайт щоб
    додати товар в список бажань
  • Увійдіть на сайт щоб
    додати товар в список бажань
Вгору