Компанія «СУХО» допомагає повернути безпроблемне, повноцінне, щасливе життя 

Компанія «СУХО» — це інтернет-магазин підгузників і засобів гігієни для дорослих. Наша мета — не знову пропонувати стандартні засоби гігієни, а створити комплексну консалтингову платформу товарів, які будуть відповідати всім вашим вимогам, як за ціною, так і за якістю. Роблячи акцент на цих цінностях, ми хотіли б запропонувати вам асортимент продукції кращих виробників, виготовлений з якісних матеріалів. Наша компанія співпрацює тільки з імпортерами відомих брендів, продукція яких визнана у всьому світі і сертифікована. Нас рекомендують клієнти і патронажні служби, всі відгуки про нашу роботу реальні і перевірені. 

Роки спостереження за життям людей похилого віку за кордоном і в Україні дозволили нам сформулювати висновок, що українці нічим не відрізняються від людей, що живуть в більш розвинених країнах, наші громадяни просто менш «обладнані» — ми хочемо це змінити. З цією метою ми представили широкий спектр не тільки товарів медичного призначення, а й різних допоміжних засобів, що полегшують життя людям з нетриманням сечі, лежачим хворим та дітям з енурезом. 

Що ми пропонуємо? 

Основні бренди представлені на сайті: SENI, ABENA, TENA, MOLICARE, DAILEE, ID EXPERT, AMD, THETFORD, MEDICARE, MDM і ряд інших.

«СУХО» — з нами надійно 

Професіоналізм і гарантія своєчасної доставки — переваги нашої компанії. Наш онлайн-магазин засобів гігієни — це знання кращих рішень, які служать здоров'ю, підтримують організм в боротьбі з хворобами і незручностями, пов'язаними з обмеженим рухом і нетриманням сечі. 

«СУХО» — інтернет-магазин засобів гігієни для людей з різними формами нетримання 

Наш інтернет-магазин засобів гігієни працює вже майже 7 років, постійно пропонуючи продукцію від кращих постачальників на ринку. 

Ми впевнені у високій якості наших товарів. Як продавець товарів медичного призначення і предметів гігієни, ми дбаємо про те, щоб покупці були задоволені на всіх етапах виконання замовлення — від простоти вибору потрібної продукції, їх правильної категоризації, оплати і експрес-доставки, належним чином захищеної від пошкоджень. Ми постійно доступні для клієнтів, замовлення на сайті можна оформити цілодобово. 

Чіткі категорії і інтуїтивно зрозумілий веб-сайт дозволяє навіть недосвідченому користувачу здійснити покупки. У нашому магазині ви завжди можете розраховувати на привабливі акції та розпродажі, завдяки яким ви можете купити сучасну і функціональну продукцію за ще нижчою ціною. Ми хочемо надати нашим клієнтам рішення, які зроблять реабілітацію і просто життя хворих людей ефективним і безпечним. 

Обов'язкова складова нашої пропозиції — можливість повернення засобів гігієни і будь-якого іншого нерозпакованого товару. А також адресна доставка засобів гігієни та товарів по догляду, і можливість прийому замовлень з-за кордону на доставку в Україну.

Будь-який покупець, зацікавлений в нашому асортименті, може отримати необхідну інформацію про всі товари зателефонувавши за вказаними на сайті номерами телефонів або замовивши зворотний дзвінок. Ми хочемо, щоб наші продукти повністю відповідали вашим очікуванням, тому наші консультанти готові допомогти вам вибрати найкраще рішення, орієнтоване на конкретні потреби. 

Нам довіряють тисячі українців. Ми повертаємо людям впевненість у собі, комфорт і звичний спосіб життя, тому що володіємо всіма тонкощами по догляду за людьми що вимагають уваги і обслуговування. 

Запрошуємо вас до співпраці.