Бажання
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

ПН. - НД. з 9:00 до 19:00

0
Мій кошик

Спейсери (інгалятори) і дихальні тренажери

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Особливості та переваги спейсерів для ефективної інгаляційної техніки

Спейсери є важливим допоміжним пристроєм для інгаляцій. Ці компактні прилади застосовуються в терапії захворювань дихальної системи. Головне призначення спейсера - безпека і ефективність при використанні дозованих інгаляторів. Особливо важливо спейсер купити, якщо для лікування застосовуються гормональні препарати.

Основні групи пацієнтів, для яких необхідно купити інгалятор спейсер:

 • При первинному призначенні аерозольних інгаляцій;
 • Діти;
 • Літні люди;
 • Порушення інгаляційної техніки;
 • Лікування високими дозами препаратів;
 • Схильність до стрімкого розвитку нападів ядухи.

Основні захворювання, при яких застосовуються спейсери: обструктивний бронхіт, бронхіальна астма, стеноз гортані, муковісцидоз.

Для лікування бронхіальної астми, припинення нападів ядухи, важливо правильно використовувати аерозольні інгалятори. Оскільки існує різниця між швидкістю струменя подачі аерозолю і вдихом, препарат може досягати бронхів в обмеженому обсязі.

Спейсер за типом конструкції є допоміжною ланкою для розпилення аерозолю з чітким дозуванням, а за властивостями - проміжним елементом між інгалятором і бронхами, дихальними шляхами. До складу пристрою входять камера і розпилювальний пристрій, інгалятор вставляється всередину або фіксується із зовнішнього боку.

Також спейсер, ціна якого доступна всім покупцям, актуальний для застосування в лікуванні маленьких дітей, які не можуть самостійно використовувати інгалятор. Застосування спейсеру в таких випадках підвищує безпеку лікування.

Особливості роботи пристрою: коли активуються клапани вдиху, розчин з мундштука балона подається в резервуар, далі в камері рідина розщеплюється до стану мікроскопічних крапельок. За рахунок цього зменшується швидкість подачі струменя і розмір часток. Далі ліки легко вдихається і потрапляють у бронхи, в тому обсязі, який точно потрібен для лікування.

Як правильно вибрати спейсер?

У нашому магазині легко інгалятор купити в Києві, а також замовити його доставку в будь-яку точку України. На вибір доступні пристрої для дорослих і дітей, зокрема, інгалятор Rabir Chamber, оснащений маскою для дітей від народження до 18 місяців. Завдяки використанню цього пристрою, підвищується ефективність техніки інгаляції, зменшується подразнення слизових концентрованими препаратами.

Застосування спейсера зменшує осідання ліки в ротовій порожнині і глотці, забезпечує більш глибоке проникнення препарату в дихальні шляхи.

Також ви можете придбати дихальний тренажер в Україні в нашому магазині, призначений для лікувальної гімнастики, відновлення функцій дихальної мускулатури. Тренажер являє собою конструкцію з трьох камер, в яких розміщені кольорові кульки, для контролю сили вдиху. Також в тренажері передбачені фільтр і антибактеріальний мундштук. Застосування тренажера допомагає зменшити задишку, зміцнити дихальні м'язи і поліпшити силу легенів.

 • Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
 • Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
 • Дихальний тренажер TRI-BALL 10358 фото
  −10%
  Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
 • Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
Вгору