Графік роботи:

ПН. - НД. з 9:00 до 19:00

0
Мій кошик

Памперси для дорослих

Памперси для дорослих - простий спосіб поліпшити якість життя

Ніхто з людей не застрахований від хвороб або інших проблем  пов'язаних зі здоров'ям. І в будь-який момент може виникнути ситуація, коли вам або ж вашим близьким доведеться вести малорухливий або навіть лежачий спосіб життя. Поки з цим не стикаєшся, то навіть не підозрюєш, скільки проблем виникає, коли людина перестає ходити. Одна, з основних зводиться до щоденного догляду за лежачим пацієнтом і виконання процедур, пов'язаних з дотриманням особистої гігієни. Памперси для дорослих значно полегшують життя самого хворого, а також зменшують навантаження тих, хто взяв на себе турботу про цю людину. Це дуже зручно і, головне, такі підгузники завжди можна купити на сайті cyxo.kiev.ua в зручному режимі онлайн.

Коли необхідні памперси для дорослих?

Памперси для дорослих на відміну від їх дитячих аналогів, відрізняються більш широкою сферою використання. У деяких життєвих ситуаціях без цих гігієнічних засобів просто не обійтися. Ось найбільш типові випадки, що вимагають застосування підгузників:
•    в перший час після будь-якого хірургічного втручання, адже в післяопераційний період лікарі рекомендують повний постільний режим;
•    різного роду травми, які тимчасово обмежують рух і прив'язують людину до ліжка;
•    важкі захворювання, які носять тривалий характер, коли пацієнти просто не можуть піднятися з ліжка;
•    віковий критерій, коли людина в силу своїх років просто не в змозі доглядати за собою і перестає контролювати природні процеси;
•    деякі види професійної діяльності, які не дозволяють людині вчасно сходити в туалет.
Памперси для дорослої людини практично нічим не відрізняються від дитячих, хіба що розмірами. Вони також мають зовнішній «дихаючий» шар і внутрішній, що складається з целюлози та сорбенту.

З віком у деяких літніх людей може спостерігатися нетримання сечі. Якщо людина може за собою доглядати, то їй можна купити спеціальні поглинаючі труси. Це стане відмінним рішенням для даної проблеми. Тому, одноразові труси для дорослих раціонально придбати пацієнтам, які ведуть  нормальний, активний спосіб життя, а підгузники вже для повністю лежачих хворих.

Особливості вибору

Літні чоловіки і жінки в однаковій мірі можуть страждати від нетримання і полегшити цю проблему допоможуть памперси для дорослих. Ми пропонуємо своїм замовникам купити такі бренди:
•    Seni;
•    Tena;
•    Paul Hartmann;
•    Abena;
•    iD Expert.
Це найбільш поширені і добре відомі виробники памперсів і інших засобів особистої гігієни. Підгузки, як і одяг, підбираються з урахуванням ваги і параметрів пацієнта. Залежно від розміру памперси для дорослих бувають:

•    XS: найменші, розраховані на обсяг талії до 55 см;
•    S: маленькі - від 55 до 75 см;
•    M: середні - від 75 до 110 см;
•    L: великі - від 100 до 130 (150) см;
•    XL: дуже великі - 130 см і більше;
За аналогією з жіночими прокладками, вони мають такий показник, як рівень поглинання. Залежно від цього можна виділити нічні і денні памперси для дорослих. Хворому з легкою формою нетримання можна купити памперси, розраховані на середній обсяг поглинання. А в більш важких випадках не обійтися без підгузників, що мають максимальний показник поглинання. Від цього буде залежати час, протягом якого підгузник буде виконувати свою функцію. Чи вистачить його на 5-7 годин або ж він впорається з проблемою нетримання протягом всієї ночі.

Перш ніж купити памперс для дорослої людини, необхідно визначитися з усіма цими параметрами. Тільки правильно підібраний підгузник не створюватиме зайвого дискомфорту та подразнення шкіри. Чоловічі і жіночі памперси нічим не відрізняються, їх випускають в форматі "унісекс". Головне, щоб був правильно підібраний розмір. Пацієнтам з чутливими шкірою, краще віддати перевагу «дихаючим» памперсам, але вони менш надійні, ніж клейончасті підгузники. Тому тут слід вибирати між комфортом і ефективним захистом.

В упаковці може бути різна кількість підгузників. Це пов'язано з тим, що комусь може знадобитися всього кілька штук, а хтось буде користуватися ними регулярно. Нічні підгузники для дорослих вважаються більш надійними, тому їх ціна буде трохи вище.

Де купити памперси для дорослих?

Чому вигідно купувати памперси для дорослих на сайті cyxo.kiev.ua? По-перше, тому, що у нас великий вибір засобів гігієни та супутніх товарів для людей з обмеженими можливостями, діє система знижок, а це важливий фактор при необхідності тривалого догляду за тяжкохворим людиною. По-друге, ми працюємо 7 днів на тиждень, а значить, відправимо ваш товар відразу ж після його замовлення. Якщо з якихось причин, у вас виникне потреба в поверненні памперсів, то за умови цілісності упаковки, ми відшкодуємо ваші кошти. Ми не обмежуємося постачанням памперсів в Київ, Харків чи Одесу. Замовити засоби гігієни на нашому сайті можуть жителі будь-яких населених пунктів України.

 

Сортування:
Вгору