Бажання
Добавьте товары в желания
Графік роботи:

ПН. - НД. з 9:00 до 19:00

0
Мій кошик

Пов'язки для лікування ран

Допоміжний матеріал для лікування ран

Будь-які серйозні пошкодження цілісності шкіри вимагають правильного догляду, регулярної обробки антисептиками, бальзамами, загоювальними мазями. Великі рани, зокрема, після операцій, а також опіки, покриваються спеціальними пов'язками, що попереджають інфікування. Догляд за раною, вибір покриває пов'язки, залежать від характеру і глибини пошкодження, наявності ознак інфекції.

Прискорити процес загоєння допоможуть пов'язки для лікування гнійних ран, ціна яких доступна всім покупцям. Найбільш затребуваними вважаються сітчасті пов'язки, просочені бджолиним воском, який є природним антисептиком. Бджолиний віск відрізняється протизапальними, бактерицидними і регенеруючими властивості, створює на поверхні рани напівпроникну плівку, що виступає гарним бар’єром для інфекцій, зволожує шкіру. У бджолиному воску міститься багато природних амінокислот, мінералів і вітамінів, що прискорюють процеси регенерації.

Після повного очищення рани, воскова пов'язка прилипає до її поверхні, створюючи біологічну кірку. Ця особливість сприяє активному формуванню епітелію. Такі протизапальні пов'язки в Україні підходять для лікування гранулюючих ран, пошкоджень шкіри без інфікування. Продукція виготовлена з м'якого сітчастого матеріалу, який не залишає на поверхні шкіри волокон. Сітчаста структура забезпечує хороший повітрообмін, створює оптимальні умови для виходу ексудату.

Догляд за ускладненими ранами

Якщо потрібно забезпечити повноцінний догляд за інфікованими ушкодженнями, пролежнями, які з'являються у лежачих хворих, варто купити пов'язки для лікування ран із маззю Левомеколь. Основу цієї продукції складає така ж сітчаста основа і бджолиний віск, що створюють ідеальні умови для загоєння. Левомеколь містить антибіотик хлорамфенікол, імуностимулюючий препарат метилурацил, які забезпечують протизапальні та антимікробні властивості.

Для догляду за інфікованими, гнійними ранами, трофічними виразками, укусами тварин, вогнепальними пораненнями, потрібні пов'язки бактерицидні в Києві, з просоченням антибіотиком. У складі таких пов'язок, крім бджолиного воску, міститься Диоксидин: антибіотик широкого спектру, що пригнічує розмноження патологічних мікроорганізмів. За рахунок поліетиленгліколевої основи забезпечується пролонгований сорбційний ефект.

Також для покупки доступна бактерицидна пов'язка, недорого, з просоченням препаратом Повидон-Йод. Ця продукція призначена для загоєння інфікованих ран, складних опіків, вогнепальних поранень, дерматитів, обморожень, глибоких саден. Препарат Повидон-Йод поступово вивільняється, глибоко проникає в тканини, пригнічуючи ріст вірусів, грибків і мікроорганізмів. Таку пов'язку важливо мати в домашній аптечці, особливо, якщо ви часто виїжджаєте на дачу, відпочиваєте на природі. Також пов'язка на ряду з вологими серветками незамінна в сім'ях з дітьми, для лікування саден і порізів великої площі, особливо, ускладнених інфекцією, забрудненнями.

Сортування:
Вгору