Бажання
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

ПН. - НД. з 9:00 до 19:00

0
Мій кошик

Санітарні пристосування для лежачих хворих F.L.Medical

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Санітарні пристрої для лежачих хворих F.L.Medical — дбайливий догляд за хворими

Догляд за лежачими хворими інколи важко забезпечити, адже людина з обмеженими руховими можливостями потребує не лише фізичного догляду, але й уваги. Саме тому важливо правильно підібрати всі аксесуари з догляду за ліжкохворими. Одним із таких важливих аксесуарів є підкладне судно медичне, купити в Україні котре ви можете в магазині CYXO.

Санітарні пристосування для лежачих хворих F.L.Medical

Особливості вибору суден медичних

Давно минули часи коли судно виготовлялися з металу — такі вироби викликали дискомфорт та могли травмувати людину. Сучасні судна створюються зі щільного, гладенького пластику, котрий легко мити та дезинфікувати.

Судно підкладне виготовляється з міцного пластику, котрий витримує сильні навантаження. Модель судна слід обирати, залежно від ваги пацієнта.

Конструкція може бути різною — прямокутник, круг, овал. Також судно відрізняється залежно від статі - чоловічі та жіночі судна мають різну форму. Судно медичне потрібно обирати зважено, попередньо впевнитися, що всі його елементи можна легко мити та дезінфікувати.

Окремі моделі суден медичних мають спеціальні поділки, котрі допомагають контролювати об'єм сечі. Якщо хворий самостійно не здатен приймати гігієнічні процедури, його транспортування до ванної кімнати неможливе, варто обирати судно відповідного розміру. За допомогою такого підкладного судна можна проводити гігієнічні процедури, мити пахову зону.

Всі медичні судна оснащуються міцною ручкою, за котру виріб зручно переносити та встановлювати на місце. Зручна, ергономічна конструкція дозволяє використовувати судно для хворого, як у положені лежачи, так і сидячи.

Особливості вибору судна підкладного

Як уже зазначалося вище, судна підкладні можуть бути чоловічими та жіночими. Чоловічі моделі відрізняються широкою горловиною без насадок, а жіночі судна оснащуються насадками анатомічної форми.

Найчастіше використовуються судна круглої та довгастої форми. Перші вміщують більший об'єм, а другі зручніші у використанні.

За місткістю судна можуть бути:

  • малі,
  • середні,
  • великі.

Обирати судно потрібно, враховуючи декілька факторів, не лише стать, але й вагу пацієнта. Малі судна розраховані на хворих масою до 60 кілограмів, середні — на вагу від 60 до 80 кілограмів. Великі підійдуть пацієнтам, що мають вагу від 90 кілограмів. Також слід враховувати висоту стінок — при використанні судно не має спричиняти больових відчуттів.

Відмінності медичних суден F.L.Medical

Італійський бренд F.L.Medical пропонує судна підкладні нестерильні, оснащені кришкою. Завдяки наявності кришки забезпечується збереження чистоти судна в періоди між використаннями. Судна виготовлюються з міцного пластику, стінки ідеально гладенькі та рівні, що значно спрощую очищення та дезінфекцію.

В асортименті бренду представлено декілька моделей суден, різної форми. Наприклад, прямокутне судно блакитного кольору, обсягом 2 літри, виготовлене з жорсткого поліпропілену. Такий виріб відрізняється низьким профілем, відсутністю гострих кутів, що значно підвищує рівень комфорту при проведенні гігієнічних процедур.

Також можна обрати підкладне судно обсягом 3 літри, також виконане в блакитному кольорі.

Окремо варто розглянути судно жіноче (утка), обсягом 1 літр. Таке судно легке та зручне в застосуванні, розроблене з урахуванням жіночої анатомії.

Судно оснащене ручкою, за допомогою якої виріб можна ставити під пацієнта, також хворі, що зберігають рухову активність, можуть використовувати його самостійно.

Судна для лежачих хворих F.L.Medical

Особливості встановлення судна

Найкраще ставити судно вдвох, проте в домашніх умовах може робити одна людина. Для початку пацієнта потрібно обережно повернути набік, підстелити медичну клейонку, далі поставити під сідничні м'язи судно. Після цього пацієнт повертається таким чином, щоби судно опинилося в промежині. Потрібно слідкувати, щоби ручка судна не врізалася у внутрішні сторони стегон. Коли пацієнт виконає випорожнення, потрібно за потреби підмити промежину, обережно витягнути судно, забрати клейонку, витерти шкіру та зону промежини чистою ганчіркою чи губкою.

Вгору

Ми дбаємо про вашу конфіденційність

Цей веб-сайт використовує файли cookie для маркетингу та статистичних цілей, а також для безпечної та оптимальної роботи сайту. Ви можете змінити це в налаштуваннях вашого браузера. Натисніть кнопку «Погодитися», щоб дати згоду на використання файлів cookie. Детальніше можна ознайомитися на сторінці Угода користувача.