Ми працюємо та відвантажуємо продукцію зі складу самовивозом, Новою Поштою та кур'єрами по м. Київ телефонуйте за телефонами вказаними на сайті.
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

ПН. - НД. з 9:00 до 19:00

0
Мій кошик

Урологічні прокладки для жінок SENI поглинанням від 400 до 900 мл

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Урологічні прокладки для жінок SENI від 400 до 900 мл. купити з доставкою по Україні — докладний опис

Види нетримання сечі

Мимовільне сечовипускання або нетримання сечі турбує жінок і чоловіків будь-якого віку. Щоб проблема була вирішена належним чином і ефективно, спочатку необхідно правильно діагностувати причину і тип нетримання сечі.

Можна виділити два основних типи нетримання сечі:

 • Перший — стресове нетримання сечі — воно викликає підтікання сечі через підвищений внутрішньочеревного тиску, особливо при кашлі, чханні або фізичних вправах. Основна причина витоку — в основному ослаблені м'язи тазового дна і недостатня функція уретрального сфінктера.
 • Невідкладне нетримання сечі. В цьому випадку підтікання сечі пов'язано з гострим позивом до сечовипускання, коли виникають неконтрольовані і раптові скорочення м'язи сечового міхура.

 

Як жити з нетриманням сечі?

Нетримання сечі завжди має кілька причин. Вік і пов'язане з ним ослаблення м'язів тазового дна відіграють значну роль. Фактори, що сприяють нетримання сечі, включають генетичну схильність, наслідки травми, прийом ліків, ожиріння і загальний стан здоров'я людини. При нетриманні сечі необхідне дотримання достатньої гігієни (регулярне прийняття душу), своєчасна і регулярна заміна абсорбуючих засобів, використання підходящої косметики для догляду за роздратованою шкірою.

 

Товари від нетримання сечі

Витік сечі — це делікатна проблема, яка впливає на наше повсякденне життя. Якщо ви не хочете, щоб вас обмежували в повсякденній діяльності, спробуйте абсорбуючі засоби, зроблені спеціально для таких випадків. Щоб правильно вибрати продукт, необхідно знати, чи є у вас легке (крапельне), помірне або сильне нетримання (часто у нерухомих людей, кілька разів на день і вночі, більше 200 мл за 4 год.)

До числа широко використовуваних відносяться урологічні прокладки для жінок SENI від 400 до 900 мл. при нетриманні, які:

 • мають анатомічну форму;
 • особливо підходять при помірному і сильному підтіканні сечі;
 • у них приємна поверхня і система контролю запаху, яка відмінно поглинає будь-який запах.

Урологічні прокладки від бренду SENI є одними з найпопулярніших і найбільш купованих в нашій країні.

Де в Києві купити урологічні прокладки для жінок SENI від 400 до 900 мл.?

Дихаючі урологічні прокладки Seni Lady Plus анатомічної форми забезпечують високий комфорт використання навіть при підвищеному підтіканні сечі. Вбирає здатність урологічних прокладок Seni Lady Plus у багато разів вище, ніж у класичних прокладок, завдяки використанню суперабсорбента, який пов'язує рідина і нейтралізує неприємні запахи, забезпечуючи тим самим повну безпеку жінки в разі підтікання сечі.

Урологічні прокладки Seni Lady Plus мають особливу форму, мають внутрішні гідрофобні оборки, що підвищують захист в разі великого витікання сечі, і додатково забезпечені еластичною стрічкою в бічних частинах. Широка липка стрічка забезпечує легке і надійне прикріплення до нижньої білизни.

Заходьте на сайт інтернет-магазину СУХО і вибирайте з пропозиції продукти бренду Seni. Ціна на урологічні прокладки для жінок SENI від 400 до 900 мл. посильна для кожного.

 • Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
 • Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
 • Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
Вгору