Ми працюємо та відвантажуємо продукцію зі складу самовивозом, Новою Поштою та кур'єрами по м. Київ телефонуйте за телефонами вказаними на сайті.
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

ПН. - НД. з 9:00 до 19:00

0
Мій кошик

Урологічні прокладки для жінок SENI поглинанням від 50 до 400 мл

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Урологічні прокладки — це просте і швидке рішення дуже неприємної проблеми нетримання сечі. Помітивши перші симптоми, в першу чергу потрібно звернутися до лікаря для визначення причини недуг. Урологічні прокладки, в просторіччі звані прокладками при нетриманні, можуть бути застосовані до візиту, оскільки вони допомагають уникнути неприємних наслідків нетримання. Продукт найчастіше випускається у вигляді невеликих вкладишів, які слід приклеювати до внутрішньої частини нижньої білизни. Вони мають анатомічну форму, тому жодним чином не заважають. Багато типів прокладок при нетриманні сечі, крім своїх вологовбирних властивостей, також зменшують запах.

Що таке урологічні прокладки для жінок SENI від 50 до 400 мл?

Це абсорбуючий виріб, який рекомендується при лікуванні нетримання сечі. Призначені для жінок з крапельним (до 50 мл), легким (до 100 мл), середнім (до 200 мл) і важким (до 400 мл) нетриманням. Урологічні прокладки по виду і способу їх надягання нагадують звичайні гігієнічні, але вони набагато краще вбирають вологу і зменшують неприємний запах, чого не може гарантувати гігієнічна прокладка.

Чи підходять прокладки для післяпологового періоду?

Жінки в післяпологовому періоді потребують додаткового захисту від сильної кровотечі, яка з часом слабшає, поки не перейде в кров'янисті виділення. Однак на початковому етапі звичайні прокладки не забезпечують належного захисту, тому багато мам використовують урологічні. У початковій стадії післяпологового періоду, коли кровотеча рясна, варто звернутися до Seni Lady Normal, представлених в каталозі нашого сайту, з високою всмоктуючою здатністю в цій категорії, а потім перейти до менших розмірів і всмоктуючої здатності. Даний продукт зручний у використанні, містить суперабсорбент, який робить з рідини гель і не дає їй витікати на поверхню. Крім того, він має антибактеріальну дію, завдяки чому зменшує неприємні запахи. Все це дозволяє забезпечити високий рівень комфорту в післяпологовий період.

Які прокладки вибрати при нетриманні сечі?

У разі нетримання сечі слід використовувати дихаючі урологічні прокладки, що ефективно підвищують комфорт життя з цим захворюванням. Бренд Seni пропонує жіночі прокладки з різною всмоктуючою здатністю. Ключовий момент — відповісти на питання, з яким ступенем нетримання сечі ми маємо справу.

У ситуації, коли сеча іноді підтікає, наприклад, при кашлі або сміху, ми рекомендуємо використовувати вкладиші Seni Lady Micro, Seni Lady Mini.

З іншого боку, якщо епізоди сечовипускання більш часті і рясні, або якщо необхідний додатковий захист, наприклад, під час сну, варто використовувати класичні вставки: Seni Lady Normal. Дихаючі анатомічні урологічні прокладки для жінок від 50 до 400 мл. забезпечують відмінний захист від легкого нетримання сечі і гарантують:

 • ідеальне прилягання до тіла;
 • зменшення неприємного запаху сечі;
 • захист від протікання;
 • швидкий і точний розподіл вологи;
 • вільне дихання шкіри;
 • мінімальний ризик алергічних реакцій;
 • більш надійний захист при нетриманні сечі, ніж з класичною гігієнічною прокладкою;
 • легке і надійне кріплення до нижньої білизни;
 • гарантія конфіденційності та комфорту.

Де купити в Києві урологічні прокладки для жінок SENI від 50 до 400 мл?

Купити урологічні прокладки для жінок SENI від 50 до 400 мл. з доставкою по Україні можна на сайті інтернет-магазину СУХО. Запрошуємо переглянути весь асортимент.

 • Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
 • Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
 • Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
Вгору