Бажання
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

ПН. - НД. з 9:00 до 19:00

0
Мій кошик

Урологічні прокладки 20 шт

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Важливий вибір гігієнічних засобів при інконтиненції

Згідно зі статистикою, з проблемою нетримання сечі (інконтиненція) стикається кожна третя жінка. Найчастіше така делікатна проблема трапляється у літніх жінок, після декількох пологів. З часом м'язи сечового міхура послаблюються, тому втрачають свої можливості утримувати великий обсяг сечі. Саме в таких випаадках потрібно урологічні прокладки 20 штук купити в Україні. Ці гігієнічні вироби представлені в широкому асортименті в магазині CYXO.

Чому варто користуватися саме урологічними прокладками?

Часто жінки роблять розповсюджену помилку — користуються звичайними прокладками, призначеними для критичних днів. Однак, ступінь поглинання цих прокладок не справляється із великим рівнем сечі, котра має зовсім іншу консистенцію, як порівнювати з кров'ю. Тому при використанні таких гігієнічних виробів можуть траплятися підтікання.

Урологічні прокладки розроблені спеціально з метою поглинання та утримання сечі, вони відрізняються великим обсягом абсорбуючого шару. Також такі вироби мають ергономічну форму, котра повністю відповідає анатомічним особливостям жінки. Вкладиші, розроблені для чоловіків, відрізняються V-образною формою, завдяки якій дуже щільно прилягають до тіла.

Важливою відмінністю урологічних прокладок є невелика товщина, саме тому вони практично непомітні під спідньою білизною. Попри невелику товщину, прокладки гарно поглинають та утримують сечу, не допускаючи протікання.

На кожну урологічну прокладку нанесена клейова смужка, котра міцно кріпить цей виріб на спідній білизні. Після використання прокладку можна запакувати в пакетик та викинути в сміттєвий бак.

В яких випадках потрібно користуватися урологічними прокладками?

Найчастіше запит урологічні прокладки 20 штук купити в Києві виникає у породіль. Під час та після пологів організм жінки переживає досить сильні зміни, котрі стосуються зокрема й сечового міхура. М'язи знову набирають тонус приблизно за 2-3 місяці, щоби пришвидшити цей процес, можна робити спеціальні вправи, націлені на укріплення мускулатури.

Також урологічні прокладки можуть знадобитися в таких випадках:

  • Період клімаксу, коли змінюється гормональний фон, під впливом якого погіршується тонус м'язів тазового дна.
  • Період після операцій на органах малого тазу чи черевної порожнини.
  • Неврологічні процеси та запалення, що провокують підтікання, нетримання сечі.
  • Запалення простати, операції та післяопераційний період.

Урологічні прокладки 20

Відмінності урологічних жіночих прокладок та чоловічих вкладишів

Жіночі прокладки TENA Lady Extra 20 мають ступінь поглинання 500 мл, чого достатньо для легкого та середнього ступеня нетримання сечі. Довжина прокладки — 29 сантиметрів, тому вона повністю закриває спідню білизну від можливого намокання.

Надійне поглинання і утримання сечі можливе завдяки шару суперабсорбенту, доповненого рельєфною поверхнею Absorption Zone. Завдяки цій особливості сеча поглинається дуже швидко, не лишаючи мокрих слідів на шкірі. Боковини оснащені м'якими еластичними гумками, котрі надають виробу анатомічної форми, покращують прилягання до тіла.

Урологічні (вкладиші) для чоловіків AMD Men Super 20 також розраховані на використання при легкому та середньому ступені нетримання сечі. Вкладиші тонкі, тому їх непомітно під одягом. Спеціальна технологія поглинання запахів гарантує, що ніхто з оточуючих не запідозрить про вашу делікатну проблему.

Правильно підібрані урологічні прокладки та вкладиші суттєво покращують рівень комфорту, дозволяють вести звичний ритм життя. Завдяки цим гігієнічним виробам вам не доведеться лишатися вдома тільки тому, що ви переживаєте через підтікання сечі.

Працівники магазину CYXO допоможуть підібрати гігієнічні вироби при нетриманні та підтіканні сечі. Варто памятати, що прокладки лише маскують проблему, проте варто працювати над усуненням причини нетримання сечі.

  • Увійдіть на сайт щоб
    додати товар в список бажань
  • Увійдіть на сайт щоб
    додати товар в список бажань
Вгору