Ми працюємо та відвантажуємо продукцію зі складу самовивозом, Новою Поштою, УкрПоштою та кур
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

ПН. - НД. з 9:00 до 19:00

0
Мій кошик

Каталог товарів Dailee

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Каталог товарів Dailee

Проблема нетримання сечі може торкнутися будь-якого. Це незручний стан що виникає в результаті декількох різних захворювань. Незалежно від причин, вимагає в кожному конкретному випадку особливої уваги до гігієни. Тому незалежно від терапії слід вживати заходів щодо захисту від дискомфорту. Ми пропонуємо перевірені продукти від відомих виробників, що захищають від несприятливих наслідків нетримання сечі. На даній сторінці сайту компанії «СУХО» представлено каталог товарів Dailee.

Що таке нетримання сечі?

Цей термін позначає явище нетримання сечі і калу. Це може бути викликано різними захворюваннями, а не тільки безпосередньо сечовивідної системою. Порушення контролю над виділенням може бути пов'язано, наприклад, з ослабленням м'язів Кегеля, що вистилають тазове дно. Може бути пов'язано з перенапругою, запаленням сечовивідних шляхів, захворюваннями простати у чоловіків, і репродуктивної системи у жінок. Незалежно від причини у літніх людей і прикутих до ліжка людей дане захворювання вимагає лікування. Недуга у дорослих часто пов'язана із захворюваннями нервової системи, руховою недостатністю або пов'язане з похилим віком та багатьма супутніми захворюваннями.

Рекомендовані продукти для підтримки комфортного життя хворої людини від бренду Dailee представлені в даний момент в каталозі нашого сайту:

Dailee відрізняється від інших брендів безліччю інноваційних рішень. Гнучкі застібки продукту краще підходять до анатомії тіла, використовувана трубчаста технологія забезпечує рівномірний розподіл протікання, а суперабсорбент, що міститься в продуктах, дає майже миттєве відчуття сухості. Dailee використовує революційні технології, щоб нетримання сечі не впливало на вашу повсякденну діяльність.

Нетримання сечі у дорослих може відрізнятися за ступенем тяжкості. Залежно від інтенсивності явища і рухливості підопічного можуть використовуватися різні засоби по догляду. Анатомічні підгузники і підгузники-труси використовуються для зміни лежачих хворих з помірним і тяжким перебігом хвороби. Люди, які більш рухливі і фізично рухливі без повного контролю над виділенням, можуть використовувати вбираючі труси. Випадкове виділення з невеликою кількістю рідини вимагає використання урологічних вкладишів.

Підгузки

Проблема нетримання сечі в поєднанні з відсутністю самостійності або обтяжуючими захворюваннями доставляє великий дискомфорт. З цієї причини його відчувають хворі, а також його опікуни, родичі і домочадці. Анатомічні підгузники Dailee — ідеальне рішення, коли немає контролю над виділенням. Незалежно від того, чи відбувається воно випадково і в невеликому ступені або посилюється набагато частіше, його неможливо приховати або замаскувати. Анатомічні підгузки для чоловіків і жінок вбирають і утримують вміст без шкоди для здоров'я, покращуючи гігієну людини, яка страждає нетриманням.

Пелюшки

Підтримка належного рівня гігієни при догляді за прикутими до ліжка пацієнтами вимагає застосування функціональних заходів щодо захисту ліжка. Гігієнічні пелюшки використовуються як додатковий захист. Найчастіше їх доповнюють продуктами, використовуваними для людей, які страждають на нетримання сечі, такими як підгузники. Професійні гігієнічні пелюшки Dailee бувають різних розмірів — вони можуть покривати практично всю поверхню ліжка або використовуватися тільки в місці, де є ризик забруднення.

Запрошуємо вас відвідати сайт компанії «СУХО» і ознайомитися з повним асортиментом продукції бренду Dailee.

 • Підгузники Dailee Super 3 Large 30 шт. 10082 фото
  Акція
  −13%
  Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
 • Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
 • Підгузники Dailee Super 4 Extra Large 30 шт. 10432 фото
  Акція
  −13%
  Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
 • Підгузники Dailee Super 2 Medium 30 шт. 10083 фото
  Акція
  −13%
  Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
 • Підгузники Dailee Super 1 Small 30 шт. 10084 фото
  Акція
  −12%
  Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
 • Пелюшки DAILEE Soft Plus 60x60 см. 20 шт. 10145 фото
  −14%
  Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
 • Пелюшки DAILEE Soft Plus 90x60 см. 20 шт 10353 фото
  −15%
  Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
Вгору