Бажання
Добавьте товары в желания
Графік роботи:

ПН. - НД. з 9:00 до 19:00

0
Мій кошик

Шприци й системи

Обираємо витратні матеріали для медичних маніпуляцій

Стерильні одноразові шприци стали революційним відкриттям у медицині, істотно скоротивши випадки інфікування. З їх допомогою виконуються прості ін'єкції, в домашніх умовах та в стаціонарі, так і алергологічні проби, переливання розчинів. Для цієї мети застосовуються також одноразові системи. Якщо вам потрібна шприц система, ціна в Україні котрої доступна, придбати її ви можете в нашому магазині.

Сьогодні купити шприци одноразові в Києві можна, вибравши групу, яка підходить для конкретного випадку. Всі шприци класифікуються за особливостями застосування: введення інсуліну, виконання вакцинації, проведення уколів, промивання, пункції. Найбільш поширеною є класифікація за обсягом.

У магазині можна купити інсулінові шприци, з інтегрованою голкою з хромонікелевої сталі, з алмазним тригранним заточуванням. Шприц не містить латексу, тому може застосовуватися без ризику алергічний реакцій. Крім уведення інсуліну, ці шприци використовуються для алергологічних проб, для виконання ін'єкцій в різних медичних галузях, зокрема, ендокринології, фтизіатрії.

Особливості конструкції

Також ви можете шприци купити в Києві недорого, вибравши тип конструкції: дво- або трикомпонентні. Двокомпонентні вироби складаються з циліндра і поршня. У трикомпонентних шприцах на передній частині поршня встановлений ущільнювач. Завдяки цьому елементу забезпечується полегшене введення препарату. При введенні вакцин, для імунізації застосовуються нерозбірні шприци, в яких поршень блокується після введення ліків. Ця особливість не дозволяє застосовувати шприц повторно.

Якщо вам потрібні якісні шприци одноразові, ціна в Україні яких доступна, зверніть увагу на асортимент нашого каталогу. Тут представлені трикомпонентні, інсулінові шприци, виготовлені з безпечних, надійних матеріалів.

У різних областях медицини, для переливання крові, інфузійних розчинів застосовуються спеціальні одноразові системи. У нашому магазині ви можете купити одноразову систему переливання крові, виготовлену з полівінілхлориду. Система оснащена фільтром, що запобігає потраплянню небажаних частинок, виготовленим відповідно до вимог європейського стандарту. Зручність регулювання швидкості потоку забезпечується роликовим регулятором.

Крапельниця виготовлена з прозорого, напівжорсткого матеріалу, що забезпечує легкий візуальний контроль заповнення. У конструкції не міститься латексу, що попереджає виникнення алергічних реакцій. Для полегшення переливання розчинів застосовується краник із подовжувачем, виготовлений із полівінілхлориду. У кранику встановлений центральний краник, що обертається на 360 градусів. Особливості конструкції забезпечують мертву зону, для більш точного введення препаратів.

Замовити шприци різних типів, одноразові системи, медичні рукавички, глюкометри, пов'язки для лікування ран і багато іншого, ви можете в будь-який регіон України. Ми гарантуємо оперативну доставку, високу якість усіх товарів.

Сортування:
Вгору