Хвороби вражають не лише людей похилого віку. Молодим людям теж потрібна турбота та догляд. У цьому випадку часто виникають проблеми, тому що родичі або партнери в основному працюють. Хоспіс може бути ідеальним рішенням.

Дбають як вдома — у хоспісі супроводжують людей у їхній останній шлях

Хоспіс призначений для всіх, хто на паліативному лікуванні. Наше життя кінцеве, і ми не знаємо, за яких обставин ми його закінчимо. Приємно розуміти, що для всіх нас є місце. У хоспісі працюють люди, які готові допомогти вам з великим досвідом та ентузіазмом. Кожен день.

Турбота як вдома: приватні хоспіси

Хоспіс пропонує вам перебування в сімейній обстановці із турботою, як удома. Тут хворіючі знаходять тимчасовий будинок з регулярним харчуванням протягом дня. У вас є компанія, якщо ви хочете спілкування, але і багато місця для усамітнення в з любов'ю обставлених кімнатах, в кімнаті для відпочинку або на гарному внутрішньому дворику. Паліативна допомога організована професійно та, звичайно ж, приватні хоспіси враховують особисті потреби.

Усі люди хочуть гідної старості без болю. Але без сторонньої допомоги це бажання здійсниться не всім. Вирішальний внесок у це робить робота хоспісів в Україні. Завдяки кваліфікованій допомозі, персональній підтримці та паліативної медичної допомоги люди отримують допомогу на останньому етапі їхнього життя. У роботі хоспісу на перший план виходять бажання та потреби пацієнта та його близьких.

Що потрібно знати про перебування у хоспісі?

Передумовою потрапити до хоспісу є неможливість продовжувати амбулаторне лікування в домашніх умовах та в лікарнях. Зверніть увагу, що ви чи ваші родичі самостійно обирають хоспіс для проживання. Вартість кожного такого закладу може різнитися.

Що потрібно для комфортного перебування в хоспісі?

Хоспіс — це місце, де невиліковно хворі люди можуть провести кінець свого життя.

Там дають можливість гідно сформувати останній етап вашого життя. Приймають у хоспіс пацієнтів будь-якого соціального походження та переконань. Крім медичного обслуговування та догляду, багато хоспісів з духовним аспектом. У хоспісах підтримують пацієнтів відповідно до принципів паліативної допомоги.

Єдине, що знадобиться хворому в хоспісі — це підгузки та засоби гігієни. Сьогодні не лише літні люди страждають від нетримання. Молоде покоління також піддається цій проблемі, тим більше якщо людина хворіє на невиліковну хворобу.

В хоспіс візьміть із собою:

  • памперси або труси-підгузки для дорослих;
  • урологічні прокладки (підійдуть при легкій стадії нетримання сечі);
  • одноразові пелюшки та простирадла;
  • засоби для догляду за лежачими пацієнтами (вологі серветки, косметичні засоби, туалетний папір та паперові рушники, мочалку, серветки одноразові неткані, рушники одноразові вологовбиральні).

Хворому в хоспісі

Труси-підгузки

Труси-підгузки можна носити як звичайну спідню білизну — їх так само легко одягати та знімати. Існуюча поглинаюча серцевина швидко і надійно вбирає рідину і, таким чином, забезпечує надійний захист. Оскільки труси підгузки при нетриманні носять так само, як труси, вони дозволяють безпроблемно користуватися туалетом. Це робить труси-підгузки особливо придатними для мобільних людей. Цей продукт при нетриманні найкраще підходить для людей, які вміють одягатися і роздягатися самі. Труси-підгузки підходять як чоловікам, так і жінкам.

Підгузки від відомих брендів

Підгузки для дорослих з непроникною зовнішньою плівкою та вбудованим індикатором вологості є безпечною альтернативою звичайним витратним матеріалам. Завдяки бічним липучкам, правильно підібраному розміру — лежачий хворий довгий час буде комфортно почуватися.

У ситуаціях, коли підгузник для дорослих не може часто змінюватися протягом тривалого періоду часу, буде корисно використовувати продукти з максимальним поглинанням.

Придбайте ці продукти і перебування в хоспісі буде комфортним.