Часта проблема при догляді за важко хворими — неприємний запах, від котрого важко позбутися. Такий зараз може утворюватися від застарілої сечі чи інших біологічних виділень, поту та шкірного сала, якщо людина багато пітніє. Ключовим правилом, котре допоможе не допустити появи запаху є регулярний догляд за шкірою людини, постійна заміна підгузків та постільної білизни.

Проте інколи зовсім усунути запах не вдається, тоді на допомогу приходять спеціальні засоби.

Нейтралізатор запаху для догляду за пацієнтами

SENI ODOUR NEUTRALISER — ефективний приборкувач запахів

Це вже готовий до застосування засіб, котрий допоможе усунути запах застарілої сечі, калу. Також цей засіб справляється з запахами поту, блювоти, цигаркового диму, їжі з різким запахом

До складу засобу входить DeoPlex — натуральний компонент, що нейтралізує зайві, неприємні запахи. На відміну від традиційних освіжувачів, засіб не просто маскує запахи, але повністю їх видаляє.

Такий засіб застосовується у кімнатах, де важко позбутися специфічних запахів — у домашніх кімнатах, лікарнях, пансіонатах, будинках людей похилого віку.

Принцип дії засобу

Нейтралізатор розщеплює молекули, котрі відповідають за неприємний запах. Тому після застосування цього засобу в кімнаті лишається тільки приємний аромат.

Ключові відмінності засобу:

  • безпечний для шкіри людини та довкілля;
  • легкий у застосуванні;
  • не маскує, а видаляє запахи.

Особливості застосування

На флаконі потрібно обрати положення -spray або stream, після чого розпилити засіб в приміщенні з неприємним запахом.

Якщо джерело запаху не вдалося усунути, потрібно провітрити кімнату і провести повторне розпилення. Якщо засіб потрапив в очі, слід промити їх великою кількістю води.

Як впоратися зі старим запахом сечі?

Інколи навіть нейтралізатор запаху не допомагає, оскільки сеча глибоко видається в постіль чи одяг. Особливо гострою ця проблема є для літніх та хворих людей, сеча яких має дуже різкий запах.

Якщо пляма свіжа і не проникла глибоко в тканину чи під шкіру, рідину потрібно прибрати серветками. Після цього слід застосувати один із перевірених засобів:

  • столовий оцет;
  • рідина для миття посуду;;
  • перекис водню
  • лимонний сік;
  • сода.

Чи можна вивести плями від сечі?

Важливе правило — видаляти сечу негайно. Якщо вона потрапить під обивку, наприклад на матрас, позбавитися запаху буде важче.

Отже, застосування оцту. Його потрібно розвести в воді у пропорції 1:3 або 1:5, а потім просочити цим розчином губку або ганчірку. Після цього ретельно протерти поверхні і залишити на кілька годин. Після цього потрібно протерти ділянки чистою водою.

Використовуємо рідину для миття посуду. Її потрібно налити в миску з водою, намочити в цьому розчині губку, потерти проблемні ділянки на матраці чи дивані. Відразу після цього ділянки протерти водою.

Перекис водню в комбінації з харчовою содою також ефективний проти запаху сечі. Пляму слід засипати харчовою содою. Далі воду і перекис розвести у пропорції 1:1. До розчину насипати 0.5 чайної ложки будь-якого рідкого мийного розчину. Все перемішати і нанести на ділянку, покриту содою.

Нейтралізатор запаху спрей

Чи можна усунути запах старості?

Ще один специфічний запах, з яким важко боротися — запах старого тіла, причина виникнення котрого доведена наукою. Річ у тому, що у літніх люде йна поверхні шкіри утворюється ненасичений альдегід, як наслідок повільнішого синтезу і перероблення омега-7-ненасичених жирних кислот.

Посилювати запах можуть також інші фактори:

  • погіршення роботи органів видільної системи;
  • неправильно сформований раціон;
  • нерегулярні гігієнічні процедури.

Окрім регулярного миття тіла важливо протирати проблемні ділянки губками, просоченими відварами череди та ромашки. Також покращити запах тіла можна шляхом зміни раціону. Літні люди повинні вживати достатню кількість води, клітковини, кисломолочну продукцію, обмежити спеції та цукор.

Засіб SENI ODOUR NEUTRALISER також може допомогти у боротьбі з неприємним запахом.